Kariera

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konserwator budynków

Zakres obowiązków:

• naprawianie instalacji elektrycznych
• naprawianie instalacji hydraulicznych
• prace typu złota rączka

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia elektryczne do 1 KV
• znajomość obsługi komputera i internet
• dokładność, sumienność, skrupulatność, dyspozycyjność

Oferujemy:
• samochód serwisowy z narzędziami
• telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formularzu wraz z określenie swoich oczekiwań finansowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSTALATOR-SERVICE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzędzińska 31 lok. 1, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”